Zpět

Malé divadlo Hannah Arendtové

Malé divadlo Hannah Arendtové
Hannah Arendtová je praktická myslitelka, nefilosofuje ve slonovinové věži. V jejím malém divadle vyjít na scénu znamená myslet. A myslet znamená jednat. Zvlášť když si muži-úředníci umanuli postavit svět z papíru.
225 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Pink Box
Jazyk:
Čeština
Popis:
64 stran, měkká lepená vazba, 14 × 21 cm
Rok vydání:
2023
ISBN:
978-80-908532-6-3
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

V knize se objevuje mnoho odkazů na celoživotní dílo Hannah Arendtové, politické filosofky a publicistky německo-židovského původu, ve kterém se věnovala pojmům jako jsou svoboda, jednání, politika, totalita a zlo. Příběhem provází dvě Hannah, které jsou palindromem. Občas narazí na bojácnou lišku/filozofa, která má raději klid své nory, v níž se ukrývá před světem, ve kterém vládnou vlčí oči a čenich. V příběhu vystoupíte na jevišti, projdete antickou agorou a nakonec budete nuceni najít cestu ven z hustého lesa.
 
Autorka:
Marion Muller-Colardová žije v ústraní v horách, kde si ráda hraje se slovy. Neustále ji ale navštěvuje přízrak a šeptá jí do ucha: „Život je životem, jen když je politický." „Poetický?" brání se zoufale autorka. V této knížce se autorka i přízrak pokusí najít společnou řeč.

Ilustrátorka:
Clémence Polletová strávila dětství v Belgii, studovala v Paříži a Štrasburku a usadila se v Londýně, kde se věnuje kresbě, malbě, kolážím a rytinám. Její příští zastávkou bude možná New York, kde na Bard College uctí památku Hannah Arendtové.

Mohlo by se vám také líbit

Objednávky, které budeme nejpozději 18. 12. evidovat jako ZAPLACENÉ (nebo NA DOBÍRKU), by to k vám měly stihnout do Vánoc. Odesílat budeme i poté, ale bez záruky doručení "pod stromeček". Objednávky k OSOBNÍMU ODBĚRU je možné vyzvednout až do 22. 12.

Od 23. 12. 2023 do 12. 1. 2024 bude OBCHOD ZAVŘENÝ z důvodu dovolené a inventury. E-shop bude v provozu i nadále, balíčky začneme znovu odesílat od 2. 1.

Tyto informace najdete i v sekci Doprava.