Zpět

Tak pravil Nietzsche

Tak pravil Nietzsche
  • Tak pravil Nietzsche
  • Tak pravil Nietzsche
  • Tak pravil Nietzsche
Ilustrace:
Jak odložit svoje břemena? Jak vybojovat svoji svobodu? Jak se stát tím, kým jsme?
225 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Pink Box
Jazyk:
Čeština
Popis:
64 stran, měkká šitá vazba,
14 × 21 cm
Rok vydání:
2022
ISBN:
978-80-908532-2-5
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  79 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  99 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

"Jsem dynamit!" zvolá Nietzsche, když radostně sbíhá ze své hory. "Jdu otřást starým poustevníkem, který se ztratil ve svých zásvětích, jdu zkrotit draka TYMUSÍŠE s tisíci zlatými šupinami, jdu si hrát se sluncem a roztančit nejohyzdnějšího člověka!"

Objevte hlavní témata, kterými se zabývá kniha Tak pravil Zarathustra: překonání sebe sama, zpochybnění morálky založené na vině, protiklad radosti a zášti... Pojmy jako smrt Boha, nadčlověka a věčný návrat jsou prezentovány průzračně a poeticky.
 
Autoři:
 
Nathalie Princeová je profesorka literatury na univerzitě v Le Mans a chce prožít každý okamžik, jako by se měl pořád vracet.
Christophe Prince byl romanopisec, filozof a horolezec. Odešel cestovat do neexistujících světů, kde se s ním všichni jednoho dne setkáme.
Yann Damezin je ilustrátor z Villeurbanne. Mezi jeho nejoblíbenější místa na světě patří jeho postel, kreslicí stůl, hora Zarathustra a íránské město Jazd.

Kniha je 3. svazkem nové edice Monáda, která dětem představuje postavy dějin filozofie i s jejich hlavními tématy. Knihy jsou překladem z francouzského nakladatelství Les Petits Platons, jehož zakladatelem není nikdo jiný než filozof. Na každé z nich spolupracuje vždy jiná dvojice ilustrátora a filozofa/kulturního historika/literárního vědce.

Mohlo by se vám také líbit