Zpět

Já, Jean-Jacques Rousseau

Já, Jean-Jacques Rousseau
  • Já, Jean-Jacques Rousseau
  • Já, Jean-Jacques Rousseau
  • Já, Jean-Jacques Rousseau
Milý čtenáři, četbou následujících stránek se zúčastníš jedinečného a mimořádného dobrodružství: já, Jean-Jacques Rousseau, nepochopený hudebník, cestovatel filozof, pronásledovaný spisovatel, se ti odhalím. Úplně do naha!
225 Kč
Skladem
Nakladatel:
Pink box
Jazyk:
Čeština
Popis:
64 stran, měkká šitá vazba,
14 × 21 cm
Rok vydání:
2023
ISBN:
978-80-908532-8-7
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

V této knize se čtenáři dozví, jak Rousseau přemýšlel o světě a lidské povaze a jak jeho myšlenky ovlivnily svět. Dotknout se tak otázek okolo důležitosti přírody, svobody a vzdělání. Srozumitelný jazyk a krásné ilustrace vytvářejí knihu, která zaujme a podnítí zvědavost na svět filozofie a historie.

Autor Edwige Chirouter vyučuje filozofii na Univerzitě v Nantes. Podobně jako Jean-Jacques dává přednost putování a často filozofuje s dětmi, kdekoliv jsou ochotni ji přijmout: ve školách, nemocnicích, divadlech a dokonce i v rezervacích indiánů v Kanadě...

Ilustrátorka je absolventkou ilustrace na Vysoké škole umění v Štrasburku. Mayumi Otero kreslí každý měsíc pro časopis Le Tigre. Vydala Promenádu do muzea ve sbírce Ramino RMN a mnoho velmi barevných a směšných uměleckých knih ve svém experimentálním nakladatelství Icinori.

Mohlo by se vám také líbit