Zpět

Vítek, křupadlo a kostižrout

Vítek, křupadlo a kostižrout
Gamebook pro mazané děti a hravé rodiče. Napínavý příběh plný zvratů, hádanek a šifer, o jehož průběhu i konci rozhodnete vy.
650 Kč
Skladem
Nakladatel:
Pisten pilku hutomerki
Jazyk:
Čeština
Popis:
400 stran, měkká šitá vazba,
15,7 × 23 cm
Rok vydání:
2024
ISBN:
9788090916401
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Třináctiletý Vítek přijíždí k babičce na prázdniny do Malých Žernosek a dozvídá se tu o záhadném zmizení svého praprapradědečka. Rád by o něm a o jeho badatelské práci zjistil víc, a tak se pouští do pátrání, které se rychle zvrtne v největší dobrodružství jeho života.

Může při něm získat něco naprosto úžasného, ale může také skončit v Hnisově obývaném gigantickými pavouky, může být lapen hladovým kostižroutem anebo může skončit v pasti zlotřilého muzejníka Emanuela Krta. Může ho potkat ještě spousta dalších věcí, ale co všechno zažije a zda nakonec získá důkaz o praprapradědečkově převratném objevu, bude jen na na vás.

Vhodné pro čtenáře a hráče ve věku od 9 let, ale ještě vhodnější pro celou rodinu. Knížku si může užít každý sám, ale díky četným hádankám a šifrám je vhodná i jako společná aktivita pro rodiče s dětmi.

Některé úkoly jsou logické či početní, jiné postavené na slovních hříčkách, rýmech nebo znalosti českého jazyka. Pár jich také otestuje vaši fantazii a kreativitu, takže každý dostane prostor vyluštit to, co ho nejvíc baví.

Při listování oceníte příjemné měkké desky a kvalitní šitou vazbu, aby se knížka nerozpadla. Pro snadnější orientaci jsou po stranách čísla herních pozic z dané dvoustránky. 400 stran, 999 + 1 herních pozic, 313 hádanek a šifer, 65 konců = spousta hodin napínavého čtení a zábavy.
Od 1. do 8. 7. bude knihkupectví ZAVŘENÉ (e-shop zůstává v provozu). Od 9. 7. do 30. 8. bude OTEVŘENO od ÚTERÝ do PÁTKU 14:00 – 18:00. Děkujeme za pochopení a užijte si léta!