Rukavice
Jednoho mrazivého dne ztratí stařec v lese svou rukavici. Jak tak leží na sněhu, všimne si jí myšička, a nastěhuje se do ní. Příběh do rámu divadélka MiniKamishibai.
450 Kč
Skladem
Jazyk:
Čeština
Popis:
21 stran, papírové karty bez vazby formátu A6
Rok vydání:
2018
ISBN:
978-80-907204-3-5
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Jednoho mrazivého dne ztratí stařec v lese svou rukavici. Jak tak leží na sněhu, všimne si jí myšička, a nastěhuje se do ní. Samotná však v rukavici dlouho nezůstane, protože se začnou dít překvapivé věci. V převyprávěné ukrajinské pohádce se ukáže, že do ztraceného palčáku se vejde tolik obyvatel, až se tomu nechce věřit. Tak tomu však je: když se lesní zvířátka jedno druhého nebojí, může se stát ledacos.

Japonské slovo Kamishibai je u nás překládané jako papírové divadlo (kami=papír a shibai=divadlo). Jedná se o vyprávěcí formu, kdy vypravěč divákům prezentuje velké papírové obrázky ve speciálním divadelním rámu ze dřeva, zatímco je doprovází vyprávěním příběhu. Rám divadélka je možné zakoupit samostatně.

MiniKamishibai společně vymyslely a vytvořily socioložka Eleonóra Hamar a výtvarnice Lenka Kamínková. V této miniverzi vyšly zatím čtyři příběhy: Navrácené Vánoce, Rukavice, Pes na voru a Malý pasáček a vlk.

Další knihy autora

Od 1. do 8. 7. bude knihkupectví ZAVŘENÉ (e-shop zůstává v provozu). Od 9. 7. do 30. 8. bude OTEVŘENO od ÚTERÝ do PÁTKU 14:00 – 18:00. Děkujeme za pochopení a užijte si léta!