Pasáček a vlk
K pasáčkově chaloupce se připlíží vlk a chce samozřejmě dovnitř. Prý aby se ohřál... Příběh do rámu divadélka MiniKamishibai.
450 Kč
Skladem
Jazyk:
Čeština
Popis:
17 stran, papírové karty bez vazby formátu A6
Rok vydání:
2018
ISBN:
978-80-907204-2-8
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

K pasáčkově chaloupce se připlíží vlk a chce samozřejmě dovnitř. Prý aby se ohřál. Pasáček je dítě s dobrým srdcem, vlka do chaloupky pustí, dá mu dokonce i najíst. Brzy mu však dojde, že s vlkem pod jednou střechou dlouho žít nebude.

V převyprávěné maďarské pohádce hraje klíčovou roli dobře zvolená formule použitá ve správnou chvíli. Pasáček se zachrání a my všichni si můžeme vydechnout: vždyť když už uděláme nějakou hloupost, což se lehce přihodí, není třeba se děsit. Stačí mít v sobě alespoň trochu duchapřítomnosti, abychom řekli tu jedinou správnou větu, díky které na nebezpečí vyzrajeme.

Japonské slovo Kamishibai je u nás překládané jako papírové divadlo (kami=papír a shibai=divadlo). Jedná se o vyprávěcí formu, kdy vypravěč divákům prezentuje velké papírové obrázky ve speciálním divadelním rámu ze dřeva, zatímco je doprovází vyprávěním příběhu. Rám divadélka je možné zakoupit samostatně.

MiniKamishibai společně vymyslely a vytvořily socioložka Eleonóra Hamar a výtvarnice Lenka Kamínková. V této miniverzi vyšly zatím čtyři příběhy: Navrácené Vánoce, Rukavice, Pes na voru a Malý pasáček a vlk.

Další knihy autora

Od 1. do 8. 7. bude knihkupectví ZAVŘENÉ (e-shop zůstává v provozu). Od 9. 7. do 30. 8. bude OTEVŘENO od ÚTERÝ do PÁTKU 14:00 – 18:00. Děkujeme za pochopení a užijte si léta!