Zpět

Jirka v kostce

Jirka v kostce
Čtyři epizody z panelákového života sedmiletého kluka, jehož bujná fantazie mění vcelku běžné věci ve fantastická dobrodružství.
200 Kč
Skladem
Nakladatel:
Běžíliška
Jazyk:
Čeština
Popis:
64 stran, měkká šitá vazba,
20 × 24 cm
Rok vydání:
2022
ISBN:
978-80-88360-23-0
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Bydlíte v paneláku? Tak to určitě zpoza papírových zdí slýcháváte své sousedy. Jak se sprchují, jak splachují, jak jejich psům klapou drápky o podlahu nebo jak si povídají, jako by s vámi seděli u jednoho stolu. Panelák je totiž taková kostka skládající se z mnoha dalších, menších kostek.

A právě v jedné takové bydlí sedmiletý Jirka se svými rodiči a morčákem Jindrou. Každý den se mu stane nějaké nečekané dobrodružství, které by dospělým možná mohlo připadat úplně obyčejné, ale pro malého kluka s velkou fantazií je ohromným zážitkem na celý život. Co vězí za vodou prosakující stropem Jirkova pokoje? Jak se hraje na topení? Co se stane, když se přes zákaz vydá na projížďku výtahem? A jaké to má následky, když se nepozdraví sousedka? To si snad ani nepřejte vědět...

UžČtu je edice knih pro začínající čtenáře. Myslí na ně v každém ohledu. Text knihy tvoří krátká slova v krátkých větách členěných do krátkých kapitol. Grafická úprava maximálně podporuje snadné čtení. Přes to všechno text rozhodně neslevuje z nároků dobrého příběhu. Zkrátka žádný slabikář, učebnice ani pracovní sešit – tohle je první opravdická kniha k samostatnému čtení.

Tituly edice UžČtu jsou v měkké šité vazbě, která se sama nezavírá a umožňuje tak pohodlné čtení. Vzhůru do dobrodružství čtenářského života!

Mohlo by se vám také líbit