Zpět

Železný muž

Železný muž
  • Železný muž
  • Železný muž
  • Železný muž
Ilustrace:
Dej knihy sa zameriava hlavne na priateľstvo 9-ročného Hogartha s obrovským železným obrom, ktorý spadol z vesmíru do mora neďaleko mestečka, v ktorom Hogarth žije.
187 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Slniečkovo
Jazyk:
Slovenština
Popis:
72 stran, pevná šitá vazba,
24,8 × 17,5 cm
Rok vydání:
2012
ISBN:
978-80-89314-22-5
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna  70 Kč
DPD  70 Kč
Kurýr na Slovensko 160 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Príbeh založený na silnej obraznosti a fantázii je na pomedzí modernej rozprávky a sci-fi. Autor Ted Hughes je vnímaný predovšetkým ako vynikajúci básnik a príbehy železného muža napísal svojim deťom po samovražde ich matky. Kniha Železný muž získala časom kultovú hodnotu a inšpirovala na početné ďalšie spracovanie; z nich asi najslávnejšia je legendárna hudobná úprava Peta Townsenda (zo skupiny The Who).

Další knihy autora

DŮLEŽITÉ PROVOZNÍ INFORMACE!

Od čtvrtka 3. 12. obnovujeme otvírací dobu 13 až 18 hodin. Do obchodu bude možné vstupovat pouze po jednom a s rouškou. Otevřeno bude každý všední den až do 23. 12. Během otvírací doby je možné vyzvedávat také e-shopové objednávky určené k osobnímu odběru. Uzávěrka objednávek k osobnímu odběru je 21. 12.

Objednávky určené k zaslání přijímáme do 16. 12. U objednávek učiněných po tomto datu už nezaručujeme jejich odbavení do Vánoc. E-shop bude v provozu i poté, ale k vyřizování objednávek se vrátíme až po Novém roce.

Z důvodu naplnění kapacity přepravní sítě může Zásilkovna, která doručuje vaše objednávky na své pobočky a ve spolupráci s kurýry i k vám domů, přesměrovat váš balík místo na vaši adresu na své nejbližší odběrné místo. O této případné změně vás Zásilkovna bude dopředu informovat.

Abychom zvládli nápor vánočních objednávek, do konce prosince 2020 pozastavujeme nákup pomocí videohovorů a možnost platby bankovním převodem a na dobírku. Objednávky lze uhradit přes platební bránu – kartou nebo rychlým bankovním převodem. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení!