Zpět

Vango

Vango
Strhující román o chlapci milujícím výšky, pařížské střechy, vysoké věže a skotskou dívku Ethel, která zase miluje rychlá auta.
490 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Baobab
Jazyk:
Čeština
Popis:
704 stran, brožovaná vazba,
22,2 × 15,6 cm
Rok vydání:
2013
ISBN:
978-80-87060-77-3
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna  79 Kč
DPD  99 Kč
Kurýr na Slovensko 160 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Vango, tajuplný hrdina, kterého jako malého chlapce moře vyvrhlo na břeh jednoho z Liparských ostrovů u Sicílie, se snaží rozluštit záhady obestírající ho od útlého dětství: kdo jsou jeho rodiče, proč mu neustále někdo usiluje o život, kdo jsou jeho nepřátelé, a hlavně – kdo jsou jeho skuteční přátelé, kteří nad ním při jeho dobrodružných cestách po Evropě i  Americe neustále drží ochrannou ruku?
 
Příběh klenoucí se nad první polovinou minulého století v éře vzducholodí, rychlovlaků, mrakodrapů, ve složité době mezi dvěma světovými válkami, která prověřovala lidské charaktery a  odlupovala dobro od zla napsal francouzský spisovatel Timothée de Fombelle, mimo jiné autor velkého dobrodružného románu pro děti Tobiáš Lolness.

Další knihy autora

Od 11. 1. 2021 až do odvolání současných opatření je od PONDĚLÍ do ČTVRTKA mezi 13. a 15. hodinou otevřeno výdejní okénko, u kterého si můžete vyzvednout objednávky k osobnímu odběru. Prosíme, vyčkejte na e-mail, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí. Děkujeme!