Zpět

Vango

Vango
Strhující román o chlapci milujícím výšky, pařížské střechy, vysoké věže a skotskou dívku Ethel, která zase miluje rychlá auta.
550 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Baobab
Jazyk:
Čeština
Popis:
704 stran, brožovaná vazba,
22,2 × 15,6 cm
Rok vydání:
2013
ISBN:
978-80-87060-77-3
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Vango, tajuplný hrdina, kterého jako malého chlapce moře vyvrhlo na břeh jednoho z Liparských ostrovů u Sicílie, se snaží rozluštit záhady obestírající ho od útlého dětství: kdo jsou jeho rodiče, proč mu neustále někdo usiluje o život, kdo jsou jeho nepřátelé, a hlavně – kdo jsou jeho skuteční přátelé, kteří nad ním při jeho dobrodružných cestách po Evropě i  Americe neustále drží ochrannou ruku?
 
Příběh klenoucí se nad první polovinou minulého století v éře vzducholodí, rychlovlaků, mrakodrapů, ve složité době mezi dvěma světovými válkami, která prověřovala lidské charaktery a  odlupovala dobro od zla napsal francouzský spisovatel Timothée de Fombelle, mimo jiné autor velkého dobrodružného románu pro děti Tobiáš Lolness.

Další knihy autora

Objednávky, které budeme nejpozději 18. 12. evidovat jako ZAPLACENÉ (nebo NA DOBÍRKU), by to k vám měly stihnout do Vánoc. Odesílat budeme i poté, ale bez záruky doručení "pod stromeček". Objednávky k OSOBNÍMU ODBĚRU je možné vyzvednout až do 22. 12.

Od 23. 12. 2023 do 12. 1. 2024 bude OBCHOD ZAVŘENÝ z důvodu dovolené a inventury. E-shop bude v provozu i nadále, balíčky začneme znovu odesílat od 2. 1.

Tyto informace najdete i v sekci Doprava.