Zpět

Strom, ktorý dáva

Strom, ktorý dáva
Text a ilustrace:
Podobenství o bezpodmínečné lásce. A o tom, že lidé ví, co je podstatné, jen když jsou malými dětmi anebo stařečky na konci života.
240 Kč
Vyprodáno
Nakladatel:
Slniečkovo
Jazyk:
Slovenština
Popis:
56 stran, pevná šitá vazba,
24,8 × 17,5 cm
Rok vydání:
2013
ISBN:
978-80-89314-20-1
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Jedna z těch knih, o kterých si nejste úplně jistí - je vůbec pro děti? Nabízí víc otázek, než odpovědí. Nebere si odrostlý chlapec od stromu už příliš? A nejsme snad všichni těmi nevděčníky, kteří si berou vše, co "potřebují", dokud Země dává? Silverstein knihu vydal v roce 1964 až na druhý pokus - poprvé byla odmítnuta jako příliš smutná pro děti a příliš jednoduchá pro dospělé. Neplatí však ani jedno.
 
Najslávnejšia kniha už zosnulého spisovateľa Shela Silversteina, amerického básnika, textára a karikaturistu. Je určený podobne ako Malý princ deťom, ale svojim posolstvom širokej čitateľskej verejnosti. Kniha O dávajúcom strome je detskou knihou, ktorá však prekonáva detský aspekt a stáva sa nadčasovou vo všetkých významoch tohto slova. Jednoduchý príbeh svojou hĺbkou prináša mravné posolstvo, ktoré je podávané s ľahkosťou a dokáže sa natrvalo vpísať do vedomia čitateľov bez rozdielu veku.

Další knihy autora