Zpět

Sestry na cestě mlhou

Sestry na cestě mlhou
Text a ilustrace:
Komiks o křehké hranici, kde se potkává dětství s dospíváním a říše fantazie se skutečnými změnami, které puberta přináší.
369 Kč
Skladem
Nakladatel:
Albatros
Jazyk:
Čeština
Popis:
136 stran, pevná šitá vazba,
16 × 22,5 cm
Rok vydání:
2023
ISBN:
9788000069876
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Luzný les... tajuplné místo, kde přebývají trolové, mrňaví kořenoví skřítci a světélkující alfové. Mezi stromy obrostlými mechem se válí mlha. V přítmí jako by se vznášelo cosi prastarého... Sestry Kyra, Margot a Jana se těší na prázdniny u babičky, na opékání maršmelounů, lezení po stromech a výpravy za magickými tvory. Pak se ale Margot začne chovat podivně a Kyra s Janou dostanou strach z neznámých kouzel, která starší sestru vábí do hloubi lesa. Co se to s ní děje? Odvážná a rázná Kyra se s Janičkou a jejími přáteli z řad kouzelných bytostí vydá sestře na pomoc. Ať už se v mlze skrývá cokoli, je potřeba ji před tím ochránit. Okouzlující komiks o dospívání a o tom, jak přijmout změny, které s ním souvisí.

Od 1. do 8. 7. bude knihkupectví ZAVŘENÉ (e-shop zůstává v provozu). Od 9. 7. do 30. 8. bude OTEVŘENO od ÚTERÝ do PÁTKU 14:00 – 18:00. Děkujeme za pochopení a užijte si léta!