Zpět

Rajčaťáci a Banáni

Rajčaťáci a Banáni
  • Rajčaťáci a Banáni
  • Rajčaťáci a Banáni
  • Rajčaťáci a Banáni
Jsou slova kouzelná? A dá se s nimi zažít napínavé dobrodružství? Čtyři kamarádi, kteří si říkají Strážci ráje, se vydávají na jejich lov.
349 Kč
Skladem
Nakladatel:
Host
Jazyk:
Čeština
Popis:
224 stran, pevná šitá vazba,
10,5 × 17 cm
Rok vydání:
2023
ISBN:
978-80-275-1452-6
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Takové prázdniny ještě Káj nezažil. Ano, Káj. Teď už žádný Kájík. A taky Metéte, Kája a Zrz. Čtyři kamarádi, kteří si říkají Strážci ráje. Setkávají se v zahradě a to, co společně zaslechnou, je trochu zvláštní. Jako by celý svět kolem nich volal svými zvuky k jednomu velkému dobrodružství. A když se do prázdninových zážitků připlete kocour Felíny, který je možná trochu kouzelný (nebo kouzelnický?), určitě to bude stát za to. Celou tuhle skvělou partu navíc čeká důležitý souboj s bandou Banánů, kteří rapují, stříhají videa a jsou vůbec děsně „cool". Pomůžou ta správná slova, zvuky, gesta a pohyby Strážcům ráje velký boj vyhrát?

Petr Váša, lišácký hledač a mág, přináší dětem (a zvídavým rodičům) napínavý příběh i inspirativní návod, jak se znovu naučit vnímat kouzla, která nás obklopují. V knize najdete i playlist Spotify s písněmi kapely Ty Syčáci a jejich voicebandy s dětským sborem, sestavený knize přímo na míru. Zaposlouchejte se!

Pro čtenáře od devíti let.