Zpět

Prvorozený

Prvorozený
  • Prvorozený
  • Prvorozený
  • Prvorozený
Román o životě vlčí smečky. „Jsi prvorozený,“ řekl Safír. „Musíš si prosadit vůdčí postavení.“
259 Kč s DPH
Vyprodáno
Nakladatel:
Host
Jazyk:
Čeština
Popis:
207 stran, pevná šitá vazba,
13,5 × 20,5 cm
Rok vydání:
2016
ISBN:
978-80-7491-567-3
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna – výdejní místo  79 Kč
Zásilkovna – na adresu  99 Kč
Kurýr na Slovensko  160 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Příběhem smečky vlků nás provází trochu nečekaný vypravěč - straka Maggie. Nejen na jejím příkladu autor ukazuje, že s trochou odvahy může kdokoliv změnit prostředí, které se zdá předurčené a poznávat svět a další tvory v něm. Maggie se rozhodne opustit farmu i svůj dosavadní život a následovat obrovského vlka Safíra, který jí při náhodném setkání zachrání život. Postupně se kolem Safíra vytváří smečka, která doputuje až do údolí Lamar v Yellowstonském parku, kde se Safírovi narodí první syn. I on se ale chová trochu jinak, než by se od prvorozeného štěněte očekávalo..
 
Kniha na pozadí hlavního motivu hledání místa ve světě nabízí množství zajímavých faktů o životě vlků, o práci ochránců přírody i konfliktech s farmáři.
PROSÍM POZOR! Kvůli nešťastnému souběhu zdravotních a osobních důvodů bude PUNČOCHA OD 26. 10. DO 3. 11. ZAVŘENÁ. E-shop zůstává v provozu, objednávky však dokážeme odeslat jen hromadně až na konci posledního říjnového týdne a pak prvního listopadového týdne. Počítejte tedy s pozdějším doručením. Moc nás to mrzí, ale o to víc se na vás budeme těšit, až 4. 11. ZNOVU OTEVŘEME. Díky za pochopení!