Zpět

Prvorozený

Prvorozený
  • Prvorozený
  • Prvorozený
  • Prvorozený
Román o životě vlčí smečky. „Jsi prvorozený,“ řekl Safír. „Musíš si prosadit vůdčí postavení.“
259 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Host
Jazyk:
Čeština
Popis:
207 stran, pevná šitá vazba,
13,5 × 20,5 cm
Rok vydání:
2016
ISBN:
978-80-7491-567-3
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna  70 Kč
DPD  70 Kč
Kurýr na Slovensko 160 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Příběhem smečky vlků nás provází trochu nečekaný vypravěč - straka Maggie. Nejen na jejím příkladu autor ukazuje, že s trochou odvahy může kdokoliv změnit prostředí, které se zdá předurčené a poznávat svět a další tvory v něm. Maggie se rozhodne opustit farmu i svůj dosavadní život a následovat obrovského vlka Safíra, který jí při náhodném setkání zachrání život. Postupně se kolem Safíra vytváří smečka, která doputuje až do údolí Lamar v Yellowstonském parku, kde se Safírovi narodí první syn. I on se ale chová trochu jinak, než by se od prvorozeného štěněte očekávalo..
 
Kniha na pozadí hlavního motivu hledání místa ve světě nabízí množství zajímavých faktů o životě vlků, o práci ochránců přírody i konfliktech s farmáři.
DŮLEŽITÉ PROVOZNÍ INFORMACE!

Od čtvrtka 3. 12. obnovujeme otvírací dobu 13 až 18 hodin. Do obchodu bude možné vstupovat pouze po jednom a s rouškou. Otevřeno bude každý všední den až do 23. 12. Během otvírací doby je možné vyzvedávat také e-shopové objednávky určené k osobnímu odběru. Uzávěrka objednávek k osobnímu odběru je 21. 12.

Objednávky určené k zaslání přijímáme do 16. 12. U objednávek učiněných po tomto datu už nezaručujeme jejich odbavení do Vánoc. E-shop bude v provozu i poté, ale k vyřizování objednávek se vrátíme až po Novém roce.

Z důvodu naplnění kapacity přepravní sítě může Zásilkovna, která doručuje vaše objednávky na své pobočky a ve spolupráci s kurýry i k vám domů, přesměrovat váš balík místo na vaši adresu na své nejbližší odběrné místo. O této případné změně vás Zásilkovna bude dopředu informovat.

Abychom zvládli nápor vánočních objednávek, do konce prosince 2020 pozastavujeme nákup pomocí videohovorů a možnost platby bankovním převodem a na dobírku. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení!