Zpět

Prvorozený

Prvorozený
  • Prvorozený
  • Prvorozený
  • Prvorozený
Román o životě vlčí smečky. „Jsi prvorozený,“ řekl Safír. „Musíš si prosadit vůdčí postavení.“
259 Kč s DPH
Vyprodáno
Nakladatel:
Host
Jazyk:
Čeština
Popis:
207 stran, pevná šitá vazba,
13,5 × 20,5 cm
Rok vydání:
2016
ISBN:
978-80-7491-567-3
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Příběhem smečky vlků nás provází trochu nečekaný vypravěč - straka Maggie. Nejen na jejím příkladu autor ukazuje, že s trochou odvahy může kdokoliv změnit prostředí, které se zdá předurčené a poznávat svět a další tvory v něm. Maggie se rozhodne opustit farmu i svůj dosavadní život a následovat obrovského vlka Safíra, který jí při náhodném setkání zachrání život. Postupně se kolem Safíra vytváří smečka, která doputuje až do údolí Lamar v Yellowstonském parku, kde se Safírovi narodí první syn. I on se ale chová trochu jinak, než by se od prvorozeného štěněte očekávalo..
 
Kniha na pozadí hlavního motivu hledání místa ve světě nabízí množství zajímavých faktů o životě vlků, o práci ochránců přírody i konfliktech s farmáři.

Objednávky, které budeme nejpozději 18. 12. evidovat jako ZAPLACENÉ (nebo NA DOBÍRKU), by to k vám měly stihnout do Vánoc. Odesílat budeme i poté, ale bez záruky doručení "pod stromeček". Objednávky k OSOBNÍMU ODBĚRU je možné vyzvednout až do 22. 12.

Od 23. 12. 2023 do 12. 1. 2024 bude OBCHOD ZAVŘENÝ z důvodu dovolené a inventury. E-shop bude v provozu i nadále, balíčky začneme znovu odesílat od 2. 1.

Tyto informace najdete i v sekci Doprava.