Zpět

O snožroutkovi

O snožroutkovi
Dřímalku, dcerušku krále Ospálkova, trápí zlé sny, a proto večer nechce do postele. Najde se lék, který by princezničce pomohl?
258 Kč
Skladem
Nakladatel:
Malvern
Jazyk:
Čeština
Popis:
32 stran, pevná šitá vazba,
24 × 25,5 cm
Rok vydání:
2019
ISBN:
978-80-7530-168-0
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Které dítě by se někdy nebálo jít spát a nemělo strach z příšer, které číhají ve snech? Je tomu tak i s malou princeznou Dřímalkou v příběhu „O Snožroutkovi" od Michaela Endeho. Dřímalku, dcerušku krále Ospálkova, trápí zlé sny, a proto večer nechce do postele. Když už si s tím neví rady ani největší mudrci z celé země, začne sám pan král pátrat po celém světě po nějakém léku, který by princezničce pomohl. Nakonec najde Snožroutka, který všechny zlé sny jednoduše zbaští.

Pro děti od 4 let

Michael Ende (1929, Garmisch-Partenkirchen – 1995, Stuttgartu) ve střízlivé a bezcitné době znovu objevil jak pro děti, tak i pro dospělé téměř ztracenou říši fantazie a snů a proslavil se na celém světě knihami, jako například Nekonečný příběh a Děvčátko Momo a ukradený čas. Dnes se řadí k nejznámějším německým spisovatelům a vždy byl velmi mnohostranným autorem. Kromě knih pro děti a mládež psal poetické texty do obrázkových knih i knihy pro dospělé, divadelní hry, operní libreta i básně. Mnohé z jeho textů byly zfilmovány nebo zpracovány pro rozhlas a televizi. Za své literární dílo dostal mnohá německá i mezinárodní ocenění. Jeho knihy dosud dosáhly celosvětově celkového nákladu přes 20 milionů výtisků a byly přeloženy do téměř 40 jazyků.

Další knihy autora