Zpět

Nedělní párty s Picassem

Nedělní párty s Picassem
Tato malá, ale ohromující knížka vám otevře dveře do nového světa – světa umění. A nejen vám, vy do něho vezmete i své děti!
389 Kč
Skladem
Nakladatel:
Jan Melvil Publishing
Jazyk:
Čeština
Popis:
248 stran, brožovaná vazba,
15,2 × 15,2 cm
Rok vydání:
2021
ISBN:
978-80-7555-150-4
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Společně se naučíte odhalovat jeho skrytá poselství, objevovat význam světla, barev, symbolů či pravidel kompozice, anebo vás uchvátí návštěva rozmanitých historických období. Zkrátka poznáte, že umění může být zábavou pro celou rodinu.
 
Silvie Šeborová vás provede všemi možnostmi, jak dětem umění přibližovat již od útlého věku. V knize nabízí konkrétní návod, jak postupovat, čím děti motivovat, jak se s nimi o umění bavit, které otázky jim klást a čeho si všímat. Získáte tipy, kam své potomky za uměním vzít, kde najdete ta nejslavnější díla (a zda je vůbec musíte znát), nebo jaké hry s uměním si doma či na výstavě můžete zahrát. Zkrátka, stanete se dětem průvodcem v kouzelném světě emocí, které umění dokáže vyvolat – a ony pak budou lépe rozumět světu, ostatním i sobě samým. Knihu doprovází 23 celostránkovými ilustracemi Alexey Klyuykov.
 
„Každý může žít s uměním a mít tak zajímavější a zábavnější život. S uměním je to totiž stejně jako s lidmi. Když někoho blíže poznáme, když zjistíme, z jaké pochází rodiny, když se dozvíme o jeho touhách i starostech – začneme jej mít rádi."

Další knihy autora