Zpět

Mapa z listí

Mapa z listí
  • Mapa z listí
  • Mapa z listí
  • Mapa z listí
Svět, kde rostliny mluví, když jim umíte naslouchat, přátelství není vůbec samozřejmá věc a nástrahy číhají za každým ohybem řeky...
399 Kč
Skladem
Nakladatel:
Bambook
Jazyk:
Čeština
Popis:
280 stran, měkká šitá vazba,
14,5 × 20,5 cm
Rok vydání:
2023
ISBN:
978-80-271-3490-8
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Orla si s rostlinami povídá celý život. Jsou jejími rádci a přáteli; rodinou, která jí po smrti maminky zůstala. Teď se ale všichni ocitají v ohrožení – krajem se šíří smrtelná nemoc a vesničané jsou přesvědčeni, že k nim nákaza přichází z divočiny. Aby Orla zachránila svou zahradu, vydává se proti proudu řeky najít lék.

Spolu se svými společníky Idrisem a Arianou hodlá přijít záhadné nemoci na kloub. Trojlístek hrdinů čeká na jejich dobrodružné cestě řada nástrah, které prověří jejich bystrost, svaly i sílu jejich ducha.

Svižná knižní prvotina talentované Yarrow Townsendové, jež strávila většinu svého dětství pobíháním po lesích a hrou na své oblíbené knižní hrdinky. Když pak šla studovat anglickou a francouzskou literaturu na univerzitu v Oxfordu, zjistila, že se jí nejlépe připravuje na zkoušky v botanické zahradě. Po škole nějaký čas vyučovala angličtinu, ale od té doby vystřídala hned několik zaměstnání, jež zpravidla zahrnovala hrabání se v hlíně. V současné době bydlí v hausbótu a plaví se anglickými kanály v honbě za příběhy.

 

Od 1. do 8. 7. bude knihkupectví ZAVŘENÉ (e-shop zůstává v provozu). Od 9. 7. do 30. 8. bude OTEVŘENO od ÚTERÝ do PÁTKU 14:00 – 18:00. Děkujeme za pochopení a užijte si léta!