Zpět

Kuba Tuba Tatubahn

Kuba Tuba Tatubahn
Kuba má tubu. Hraje na ni rád a dobře, ale kluci, kteří toho v hlavě moc nemají, ale jsou o hlavu větší, se mu posmívají. Když před nimi Kuba jednou utíká, ocitne se v Podmetru...
250 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Běžíliška
Jazyk:
Čeština
Popis:
48 stran, pevná šitá vazba,
23 × 33 cm
Rok vydání:
2015
ISBN:
978-80-906112-4-5
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna  70 Kč
DPD  70 Kč
Kurýr na Slovensko 160 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Podmetro? Říše pod metrem, jejíž obyvatelé vyrážejí mimo špičku zalidňovat peróny a dělat zmatky na přestupech, aby se cestující v podzemí necítili osamělí. Děti jsou tam špinavé a nadšené a všechno vlastně připomíná bláznivé světy, které jsme si tak rádi malovali. V jeho kulisách se odehrává příběh o ztracené tubě, kterou Kubovi z oddělení Ztrát a nálezů vrátí až vládce podmetra Tatubahn. Kubovi tenhle výlet pomůže uvědomit si, že bez své tuby nemůže být a nám všem připomene, že odlišnost není nic, za co bychom se měli stydět.
 
Velký formát knihy dá vyniknout kolážovitým ilustracím Filipa Pošivače, které vždy zabírají celou dvoustranu. Kniha získala Zlatou stuhu 2016 ve výtvarné části v kategorii pro mladší děti a byla vybrána do katalogu Nejlepší knihy dětem 2015/16.

Další knihy autora

Své e-shopové objednávky si můžete vyzvednout každý všední den mezi 13. a 15. hodinou u "okénka" našeho knihkupectví. Prosíme, vyčkejte na e-mail, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí. Děkujeme!