Zpět

Krásný plánovač 2021

Krásný plánovač 2021
  • Krásný plánovač 2021
Ilustrace:
Proč si nezpříjemnit každodenní rutinu a plánování času pohledem na trochu té krásy? Krásný plánovač na rok 2021 s originálními kolážemi Andrey Tachezy vás nechá každý den tak trochu snít.
269 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Scrumage
Popis:
stolní se spirálou, lze i zavěsit,
24 x 16 cm
ISBN:
8595245740535
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna  70 Kč
DPD  70 Kč
Kurýr na Slovensko 160 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Se stolním kalendářem ilustrátorky Andrey Tachezy se každý den aspoň na chvíli zasníte. Rokem 2021 Vás navíc provedou citáty inspirativních osobností, možná i motivují, nebo třeba jen tak pohladí na duši.

"Netlač řeku, teče sama," zní citát Fritze Perlse. A s časem je to podobné. Zpomalte, uberte na tempu a vychutnejte si maličkosti, které vám přihraje každodennost.

DŮLEŽITÉ PROVOZNÍ INFORMACE!

Od čtvrtka 3. 12. obnovujeme otvírací dobu 13 až 18 hodin. Do obchodu bude možné vstupovat pouze po jednom a s rouškou. Otevřeno bude každý všední den až do 23. 12. Během otvírací doby je možné vyzvedávat také e-shopové objednávky určené k osobnímu odběru. Uzávěrka objednávek k osobnímu odběru je 21. 12.

Objednávky určené k zaslání přijímáme do 16. 12. U objednávek učiněných po tomto datu už nezaručujeme jejich odbavení do Vánoc. E-shop bude v provozu i poté, ale k vyřizování objednávek se vrátíme až po Novém roce.

Z důvodu naplnění kapacity přepravní sítě může Zásilkovna, která doručuje vaše objednávky na své pobočky a ve spolupráci s kurýry i k vám domů, přesměrovat váš balík místo na vaši adresu na své nejbližší odběrné místo. O této případné změně vás Zásilkovna bude dopředu informovat.

Abychom zvládli nápor vánočních objednávek, do konce prosince 2020 pozastavujeme nákup pomocí videohovorů a možnost platby bankovním převodem a na dobírku. Objednávky lze uhradit přes platební bránu – kartou nebo rychlým bankovním převodem. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení!