Zpět

Kontrastní leporelo Abakuk

Kontrastní leporelo Abakuk
Ilustrace:
První knížka pro ty úplně nejmenší čtenáře. 12 rozkládacích stránek plných kontrastních zvířátek na původních ilustracích Patrika Antczaka.
290 Kč
Skladem
Nakladatel:
Ababu
Jazyk:
Čeština
Popis:
12 stran, leporelo,
15 × 15 cm
Rok vydání:
2024
ISBN:
8594216011391
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Knížka je vhodná pro miminka už od narození - budou se zaujetím zkoumat jednotlivá zvířátka a tvary. V prvních týdnech a měsících života se zrakový systém miminka teprve vyvíjí a kontrastní barvy, jako je červená a černá, jsou jednoduché a snadno rozpoznatelné. Leporelo se díky pevným listům dá skvěle postavit třeba do rohu postýlky nebo na hrací dečku.

Proč jsou kontrasty pro novorozená miminka super?

1. Konečně něco vidím! Kontrastní barvy, jako je červená a černá, jsou snadno rozpoznatelné pro novorozence, protože jejich zrakový systém ještě není plně vyvinutý. Tato leporela pomáhají stimulovat a posilovat jejich zrakové schopnosti.

2. Pasu, pasu koníčky: Barevné kontrasty přitahují pozornost dítěte a pomáhají mu soustředit se na vizuální podněty. To může podporovat rozvoj pozornosti a koncentrace již od raného věku. Díky rozloženým stránkám podpoříte pozici na bříšku a správné držení hlavičky.

3. Společné koukání: Společné prohlížení kontrastního leporela může být prvním společným zážitkem pro rodiče a dítě. Pomáhá to posilovat vazbu mezi nimi a budovat důvěru a pouto od samého začátku.

Tištěno na Slovensku.

Mohlo by se vám také líbit

Od 1. do 8. 7. bude knihkupectví ZAVŘENÉ (e-shop zůstává v provozu). Od 9. 7. do 30. 8. bude OTEVŘENO od ÚTERÝ do PÁTKU 14:00 – 18:00. Děkujeme za pochopení a užijte si léta!