Zpět

Jsem zlodějka?

Jsem zlodějka?
Ilustrace:
Jakmile Eliška uviděla ve škole ten nádherný, lesklý, zelený kámen, zatoužila po něm. A v nestřeženém okamžiku ho ukradla!
265 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Portál
Jazyk:
Čeština
Popis:
40 stran, pevná šitá vazba,
22 × 28,5 cm
Rok vydání:
2020
ISBN:
978-80-262-1640-7
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna  70 Kč
DPD  70 Kč
Kurýr na Slovensko 160 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Jak to s kamenem a hlavně s malou Eliškou bylo dál, to vám bude vyprávět obrázková knížka autorky Abigail Rayner Jsem zlodějka? Malým čtenářům nabídne příběh malé školačky Elišky, která se musí vypořádat s následky svého jednání, a přitom zjišťuje, jak si s podobnou situací poradili její příbuzní.

Veselý příběh o vážných věcech má krásné velké ilustrace a textu tak akorát pro začínající čtenáře nebo pro předčítání předškolním dětem. Příběh navíc vybízí k následné debatě s dětmi o zlodějích, krádeži, vlastnictví a hlavně o černém svědomí, se kterým se dá bojovat jedině odvahou se ke svým chybám přihlásit a snahou je napravit.

DŮLEŽITÉ PROVOZNÍ INFORMACE!

Od čtvrtka 3. 12. obnovujeme otvírací dobu 13 až 18 hodin. Do obchodu bude možné vstupovat pouze po jednom a s rouškou. Otevřeno bude každý všední den až do 23. 12. Během otvírací doby je možné vyzvedávat také e-shopové objednávky určené k osobnímu odběru. Uzávěrka objednávek k osobnímu odběru je 21. 12.

Objednávky určené k zaslání přijímáme do 16. 12. U objednávek učiněných po tomto datu už nezaručujeme jejich odbavení do Vánoc. E-shop bude v provozu i poté, ale k vyřizování objednávek se vrátíme až po Novém roce.

Z důvodu naplnění kapacity přepravní sítě může Zásilkovna, která doručuje vaše objednávky na své pobočky a ve spolupráci s kurýry i k vám domů, přesměrovat váš balík místo na vaši adresu na své nejbližší odběrné místo. O této případné změně vás Zásilkovna bude dopředu informovat.

Abychom zvládli nápor vánočních objednávek, do konce prosince 2020 pozastavujeme nákup pomocí videohovorů a možnost platby bankovním převodem a na dobírku. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení!