Zpět

Druhá kniha hřbitovní

Druhá kniha hřbitovní
  • Druhá kniha hřbitovní
  • Druhá kniha hřbitovní
  • Druhá kniha hřbitovní
Příběh dítěte, jež vychoval hřbitov. Druhý díl komiksu podle románu Neila Gaimana.
399 Kč
Vyprodáno
Nakladatel:
Comics Centrum
Jazyk:
Čeština
Popis:
168 stran, pevná šitá vazba,
17 × 24,5 cm
Rok vydání:
2017
ISBN:
978-80-88152-21-7
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

„Nik byl tiché dítě s klidnýma šedýma očima a hřívou rozcuchaných světle hnědých vlasů. Většinou býval poslušný. Naučil se mluvit, a jakmile to už jednou uměl, mořil všechny obyvatele hřbitova svým věčným dotazováním."

Nikdo Owens se narodil jako obyčejný kluk. A obyčejným by i zůstal, kdyby jeho rodinu kdosi nevyvraždil a kdyby se Nika neujali a nevychovávali ho duchové, vlkodlaci a další záhrobní bytosti, včetně jeho ochránce, upíra Silase. Nik nesmí opouštět hřbitov, venku mu totiž hrozí nebezpečí v podobě vraha jeho rodiny – člověka jménem Jack...

První a Druhá kniha hřbitovní jsou komiksovou adaptací Gaimanovy "Knihy hřbitova". Román sice ponechává více prostoru vlastní představivosti, ale komiksové zpracování (kromě toho, že jím vzniká další svébytné dílo) je důležitou „vějičkou" pro starší nečtenáře – obrazovkám počítačů může konkurovat jen podobně výrazná vizualita, což tento typ kresby splňuje.

Věčně sedí u stříleček? To už ho nějaká ta realisticky vyvedená uříznutá hlava nevyděsí:) Vy si zase můžete být jisti, že v komiksech podle scénáře Neila Gaimana není žádná krev prolita samoúčelně – slouží důmyslnému vyprávění, které si pohrává s lidskou fantazií a často odkazuje k mytologii a něčemu, co nás přesahuje.

Další knihy autora

Od 1. do 8. 7. bude knihkupectví ZAVŘENÉ (e-shop zůstává v provozu). Od 9. 7. do 30. 8. bude OTEVŘENO od ÚTERÝ do PÁTKU 14:00 – 18:00. Děkujeme za pochopení a užijte si léta!