Zpět

Cesta za hranice

Cesta za hranice
  • Cesta za hranice
  • Cesta za hranice
  • Cesta za hranice
Text a ilustrace:
Překlad:
Rodina musí opustit svůj domov, aby unikla před hrůzou války. Citlivě zpracované aktuální téma migrace.
399 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Atomic
Jazyk:
Slovenština
Popis:
48 stran, pevná šitá vazba,
21,6 × 28,5 cm
Rok vydání:
2019
ISBN:
978-80-973392-0-3
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna ČR pobočka  89 Kč
Zásilkovna ČR na adresu  109 Kč
Zásilkovna SK pobočka  99 Kč
Zásilkovna SK na adresu  149 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2900 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Nádherně ilustrovaná kniha reflektující současnou uprchlickou krizi otevírá jemně a citlivě téma války a migrace. Rodina musí udělat důležité rozhodnutí a opustit svůj domov, vše, co zná, aby unikla nepokojům a tragédiím způsobeným válkou. Tato kniha vám zůstane v hlavě ještě dlouho po otočení poslední stránky...

Od autorky: The Journey je vlastně příběh o mnoha cestách a začal příběhem dvou dívek, které jsem potkala v uprchlickém centru v Itálii. Po setkání s nimi jsem si uvědomila, že za jejich cestou se skrývá něco velmi silného. Začala jsem tedy sbírat další příběhy o migraci a zpovídat mnoho lidí z mnoha různých zemí. O pár měsíců později, v září 2014, když jsem začala studovat magisterský obor ilustrace na Akademii v Lucernu, jsem věděla, že chci vytvořit knihu o těchto skutečných příbězích. Téměř každý den ve zprávách slyšíme slova „migranti" a „uprchlíci", ale jen zřídkakdy mluvíme nebo slyšíme o jejich osobních cestách, které museli podniknout. Tato kniha je koláží všech těch osobních příběhů a neuvěřitelné síly lidí v nich.

Francesca Sanna je italská ilustrátorka a grafická designérka, která se přestěhovala do Švýcarska, aby si splnila svůj sen pracovat jako ilustrátorka. V roce 2015 absolvovala Školu umění a designu v Lucernu s titulem Master of Design se zaměřením na ilustrace. The Journey je její první obrázková kniha.

Další knihy autora