Zpět

Ariadnina nit

Ariadnina nit
Text a ilustrace:
Dějepis nikdy nebyl zábavnější! Odvážíš se vstoupit do starověkého labyrintu? Vezmi jako smělý Theseus klubko Ariadniny nitě a projdi labyrintem řecké mytologie. Najdeš ve spleti klikatých stezek tu správnou, která tě dovede na další dvoustranu?

499 Kč s DPH
Skladem
Nakladatel:
Host
Jazyk:
Čeština
Popis:
72 stran, pevná šitá vazba,
27,7 × 37,5 cm
Rok vydání:
2019
ISBN:
978-80-7491-281-8
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna – výdejní místo  79 Kč
Zásilkovna – na adresu  99 Kč
Kurýr na Slovensko  160 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Už po staletí jsou lidé na celém světě fascinováni řeckými mýty  tradičními příběhy, pomocí nichž si starověcí Řekové vysvětlovali svět, který je obklopoval. Vyprávěly o počátcích světa a o tom, jak byl uspořádán, o původu člověka i jiných bytostí, přírodních jevů, ale také o historii bohů a lidí. Labyrinty nakreslené v této knize nás právě těmito příběhy provedou. Z obrázků se pak dozvíme, jak starověcí Řekové žili, bydleli a trávili čas.

 

PROSÍM POZOR! Kvůli nešťastnému souběhu zdravotních a osobních důvodů bude PUNČOCHA OD 26. 10. DO 3. 11. ZAVŘENÁ. E-shop zůstává v provozu, objednávky však dokážeme odeslat jen hromadně až na konci posledního říjnového týdne a pak prvního listopadového týdne. Počítejte tedy s pozdějším doručením. Moc nás to mrzí, ale o to víc se na vás budeme těšit, až 4. 11. ZNOVU OTEVŘEME. Díky za pochopení!