Zpět

Nikdykde

Nikdykde
Richar Mayhew je mladý londýnský obchodník, jehož život se drasticky změní, když se v každodenním shonu zastaví, aby pomohl zraněné dívce – tento dobrý skutek jej uvrhne do světa, o jehož existenci se mu ani nesnilo.
339 Kč s DPH
Nakladatel:
Polaris
Jazyk:
Čeština
Popis:
328 stran, pevná šitá vazba,
13,5 × 20,5 cm
Rok vydání:
2017
ISBN:
9788073323721
Kdy a jak doručíme?

Doručení:
Během 35 pracovních dnů

Zásilkovna  70 Kč
DPD  70 Kč
Kurýr na Slovensko 160 Kč
Dobírka  +30 Kč k poštovnému
Osobní odběr Brno  zdarma

Při objednávce nad 2500 Kč poštovné zdarma.

Zasíláme i do zahraničí.
Zahraniční poštovné řešíme individuálně.

Škvírou v realitě se propadne do Nikdykde – Londýna stínů a temnoty, nestvůr a světců, vrahů a andělů, jenž existuje celý v bludišti podzemních chodeb a síní. Nikdykde je domovem Dvířky, tajemné dívky, které Richard pomohl v Londýně nad zemí. Ta je v Nikdykde mocná šlechtična, jež se zavázala přísahou, že vypátrá zloducha, který vyvraždil její rodinu a zmaří jeho plány na zničení toho podivného podzemního království. Pokud se Richard chce někdy vrátit ke svému předchozímu životu a domů, musí lady Dvířce pomoci zachránit její svět – a není vůbec jisté, zda to přežije.

Román Nikdykde, vydaný poprvé v roce 1997, ohlásil příchod velkého talentu a stal se etalonem pro všechny další městské fantasy. V následujících letech vyšel v několika verzích, jak britských, tak upravených pro Američany. Nyní máte v rukou text preferovaný autorem, obsahující i scény, které byly z původního vydání vypuštěny a navíc nový příběh markýze de Carabase "Jak markýz získal zpátky plášť".

Další knihy autora

Od 11. 1. 2021 až do odvolání současných opatření je od PONDĚLÍ do ČTVRTKA mezi 13. a 15. hodinou otevřeno výdejní okénko, u kterého si můžete vyzvednout objednávky k osobnímu odběru. Prosíme, vyčkejte na e-mail, že je vaše objednávka připravena k vyzvednutí. Děkujeme!